Vidaus durys - Medinės
  
 

 
Visiem medžio masyvo gaminiams  10% nuolaida
 
Įsprūdinės medžio masyvo kambario durys, tai durys tiems, kurie mėgsta išskirtinį interjerą, tikrą, natūralią medieną. Šios durys gaminamos iš ąžuolo, uosio, pušies. Pateikiame kai kuriuos populiariausius durų  modelius.
Įsprūdinės vidaus durys gaminamos tiek standartinių matmenų, tiek pagal užsakovo pateiktus matmenis.
Durų dizainas - griežtos geometrinės formos, paryškinančios konstrukcijos "paprastumą". Ši durų serija  pagaminta pagal aukščiausias technologijas. 
Vidaus durys gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis. Išskirtinės kokybės medžio masyvo  vidaus durims galima  suteikti platų spektrą atspalvių.
Vidaus durys svarbios ne tik savo funkcija, bet ir yra ryški interjero detalė. Galima parinkti durų modelį, kurios tenkins net ir išrankiausią klientą. Renkantis medžio masyvo duris svarbiausia atsižvelgti į  patalpų interjerą bei planuojamą durų paskirtį Durys su stiklu neuždaro šviesos šaltinio. Stiklinės durys visuomet sukuria jaukią ir šiltą atmosferą, patalpa prisipildo šviesos.
 
Pateikiame kai kuriuos kitus vidaus durų modelius.
Durų aukštis, plotis, staktos plotis- gaminame reikiamų - nestandartinių matmenų.
Pageidaujamą durų dizainą, spalvą ar medžio atspalvį gali pateikti užsakovas ar architektas.

 
 

  
Konstrukcija:        
 
Durys pagamintos iš klijuotos ąžuolo, uosio, pušies - geriausias tradicinis meistrų darbo pavyzdys.
Tvirta konstrukcija ir tikras, natūralus, kintančių atspalvių medis sukuria nuoširdžią,
šiltą ir jaukią atmosferą.
Papildomi priedai: Lakavimas arba beicavimas ir lakavimas, vyriai, spynos korpusas, rankenos, stiklas raštuotas arba dekoruotas, - už papildomą kainą.